Poznajmy się

Firma DEPARTAMENT NIERUCHOMOŚCI to zespół wysoko wykwalifikowanych licencjonowanych specjalistów, gotowych zapewnić Ci profesjonalne wsprarcie w zakresie:
  • Sprzedaży i kupnie, najmie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych i gruntowych;
  • Kompleksowej obsługi prawnej, realizowanej we współpracy z kancelarią prawną specjalizującą się w prawie nieruchomości;
  • Wyceny nieruchomości, w oparciu o znajomość cen transakcyjnych, doświadczenie i znajomość zapotrzebowania na rynk;
  • Doradztwa dla inwestorów na rynku pierwotnym i wtórnym;
  • Pozyskania finansowania, nasz wybitny doradca finasnowy bezpłatnie pomaga w sprawdzeniu zdolności kredytowej oraz uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej na zakup nieruchomości;
Wieloletnia praktyka, wiedza zdobyta na przestrzeni lat oraz stale doskonalone umiejętności gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność świadczonych usług. Zamiłowanie do rynku nieruchomości stanowi istotny element naszego życia, który wspiera na co dzień naszą determinacje i zaangażowanie w dążeniu do spełniania potrzeb naszych Klientów. Każdą Nieruchomość traktujemy jak swoje własne dobro, efektem czego przygotowana z dbałością o każdy szczegół przez nas oferta jest dużo bardziej widoczna.
Działamy szybko i efektywnie dzięki czemu zaufały nam setki klientów i do ich grona dołączają kolejne.

SPRAWDŹ NASZE OPINIE!


Czym się wyróżniamy?

Skutecznie działamy na rynkach lokalnych! Nasi Agenci łączą wiedze dotyczącą branży nieruchomości z doskonałą znajomością specyfiki obsługiwanych regionów. Aktywnie uczestniczymy w realizowaniu transakcji w naszych regionach – Tutaj mieszkamy, pracujemy, spędzamy wolny czas i wychowujemy dzieci. Wiedza, którą posiadamy i wykorzystujemy stanowi podstawę naszego sukcesu oraz podstawę wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Zawsze stawiamy na jakość, nigdy na ilość. Konkretna strategia działań, przejrzyste zasady współpracy, wspólny cel oraz nasze doświadczenie i wiedza gwarantują osiągnięcie oczekiwanego rezultatu. Nasi Agenci działają profesjonalnie, zapewniając Klientom maksimum bezpieczeństwa, gwarantując maksymalne zaangazowanie i najwyższą jakość pracy.

Z kim współpracujemy?

Zawsze dbamy o najwyższe standardy obsługi. Tych samych standardów wymagamy od naszych partnerów oraz współpracujących instytucji.
Zapewniamy dostęp do starannie wyselekcjonowanych na przestrzeni wielu lat działalności specjalistów w swoich branżach:
- notariuszy,
- radcy prawnego,
- doradcy finansowego,
- rzeczoznawcy majątkowego,
- geodety,
- inspektora budowlanego,
- firm remontowo-budowlanych,
- inwestorów,

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.