Juz nie musisz samodzielnie zbierać i analizować wielu ofert kredytów hipotecznych. Nasi eksperci zapewniają maksymalny komfort oraz kompleksową obsłsugę transakcji. Wspólpraca z ponad 20 bankami daje możliwość pełnej analizy rynku, co gwarantuje pewnosć wyboru najlepszego kredytu.

 

Dlaczego warto korzystać z rekomendowanego przez nas doradcy finansowego?

  • BEZPŁATNA pomoc w uzyskaniu kredytu
  • Bieżąca analiza rynku finansowego i pozostanie do dyspozycji w całym okresie kredytowania, a także po jego zakończeniu
  • Dopasowanie najkorzystniejszej oferty pod względem parametrów cenowych (prowizja, marża banku) ale również pod kątem potrzeb i możliwości finansowych
  • Kompleksowe przygotowanie dokumentacji i wniosków kredytowych
  • Finansując zakup nieruchomości we współpracy z rekomendowanym przez nas doradcą mamy lepszy przepływ informacji i dokumentów, co znacznie przyśpiesza całą procedurę kredytową.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak skomplikowana potrafi być procedura związana z pozyskaniem zewnętrznego finansowania zakupu nieruchomości. Jeżeli pomimo wielu godzin poświęconych na lekturę ofert banków i innych instytucji finansowych, w dalszym ciągu nie mogą się Państwo zdecydować, która z nich będzie najkorzystniejsza, czas skorzystać z usług doświadczonego doradcy. Rozwieje on Państwa wątpliwości i pomoże wybrać najlepsze obecnie kredyty hipoteczne.

Obdarzając zaufaniem ekspertów współpracujących z biurem Departament nieruchomości, oszczędzają Państwo nie tylko swój cenny czas, lecz potencjalnie również pieniądze - nieprzemyślany wybór oferty potrafi bowiem słono kosztować, w niektórych przypadkach nawet kilkanaście tysięcy złotych! Profesjonaliści działający w Piekarach Śląskich odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące kredytów hipotecznych, doradzą, jak uzyskać finansowanie na możliwie jak najlepszych warunkach i pomogą w przygotowaniu całej niezbędnej dokumentacji.

Finansowanie zakupu nieruchomości wcale nie musi wiązać się z mnóstwem nerwów i bezsennych nocy spędzonych nad analizą ofert banków. Wystarczy się z nami skontaktować!

Zapytaj o szczegóły i skorzystaj z naszego doradcy finansowego zyskując:


Kompleksowa usuga
w jednym miejscu
Bezpieczeństwo
transakcji
Oszczędność czasu
i pięniedzy
Profesjonalizm
i wieloletenie doswiadczenie w branży
Uzyskanie
najkorzystniejszego kredytu

Nasi Partnerzy

logo-bk-finance
adam-koziel-logo